MakoLab na Facebooku

Rich snippets and semantic seo with GoodRelations

1.8

Najnowsza wersja modułu, przygotowana do współpracy z platformą PrestaShop w wersjach 1.4.x i 1.5.x

1.5

Niewielkie zmiany, głównie w meta plikach modułu, eliminacją błędu polegającego na wyświetlaniu złego numeru wersji modułu

1.4

Wersja głównie wprowadzająca poprawki w działaniu panela administracyjnego z wersji 1.3. Rozwiązany został problem, mogący pojawiać się w wyniku instalowania wersji 1.4 bez wcześniejszego odinstalowania modułu wersji 1.0. Błąd polegał na braku możliwości zainstalowania modułu w wersji 1.1-1.3 na wcześniejszą wersję 1.0. PrestaShop wyświetlał przycisk instalacji, jednakże instalacja kończyła się błędem z informacją, że moduł już jest zainstalowany.

  • naprawiony formularz zakładki "Inne", nagłówek "Formy płatności". Formularz uniemożliwiał zaznaczenie opcji "Przelew bankowy z góry"
  • dodany znacznik zdjęcia wyświetlanego produktu (na tę chwilę "Rich Snippets Testing Tool" Google'a nie wyświetla jeszcze zdjęcie w formularzu walidacji.)

1.3

  • dodana możliwość definiowania wyświetlanej ilości produktów (moduł podaje faktyczną ilość produktów na stronie, zdefiniowaną górną granicę albo w ogóle ukrywa te informacje)
  • poprawiona walidacja formularza administracyjnego

1.2

  • opis produktu - w przypadku braku pełnego opisu produktu pobierany jest opis skrócony

1.1

Nie wprowadzono żadnych znaczących zmian pod względem działania modułu. Jedną ze zmian od strony programistycznej było dostosowanie się do wymogów PrestaShop stawianch dla budowanych modułów.

1.0

Pierwsza wersja modułu GoodRelations